OFERTA

WIBRACYJNE PODAJNIKI CYLINDRYCZNE

Podajniki wibracyjne cylindryczne są przeznaczone do orientowania elementów w zdefiniowany sposób. Detale opuszczają wibropodajnik cylindryczny w uporządkowanym ciągu, umożliwiającym ich proste wykorzystanie w kolejnych etapach automatyzacji.

Podajniki cylindryczne wibracyjne składają się z dwóch głównych podzespołów: napędu oraz zasobnika. Zasobniki podajników cylindrycznych są realizowane indywidualnie zgodnie z kształtem i wymiarami orientowanych elementów oraz wymaganiami Klienta.

WIBRACYJNE PODAJNIKI LINIOWE

Podajnik wibracyjny liniowy jest urządzeniem odbierającym spozycjonowane elementy z podajnika cylindrycznego. Zastosowanie podajnika liniowego umożliwia stworzenie buforu zorientowanych elementów a następnie ich bezpośredni odbiór przez automat montażowy lub robota przemysłowego.

Podajniki liniowe wibracyjne składają się z dwóch głównych podzespołów: napędu oraz szyny. Szyny podajników liniowych są realizowane indywidualnie zgodnie z kształtem i wymiarami orientowanych elementów oraz wymaganiami Klienta.

WIBRACYJNE PODAJNIKI DOSYPOWE

Podajniki wibracyjne dosypowe są wykorzystywane do utrzymywania określonego poziomu elementów w podajniku cylindryczny. Zastosowanie podajnika dosypowego zmniejsza częstotliwość uzupełniania poziomu elementów w urządzeniu co przekłada się na redukcję czasu pracy obsługi. 

Podajniki dosypowe różnią się miedzy sobą pojemnością zasobnika, w zależności od wielkości i ciężaru podawanych elementów oraz oczekiwanej pojemności.

ZESTAWY PODAJNIKÓW WIBRACYJNYCH

Oferujemy Państwu gotowe zestawy podajników wibracyjnych składające się – w zależności od potrzeb – z podajnika dosypowego, cylindrycznego oraz liniowego. Zestawy podajników mogą zostać zamontowane na wspólnej płycie lub wolnostojącej ramie, gotowe do zamontowania w automacie montażowym lub stacji zrobotyzowanej.  

STEROWNIKI PODAJNIKÓW WIBRACYJNYCH

Oferowane przez nas podajniki dostarczamy z dedykowanymi układami sterowania, pozwalającymi na pełną kontrolę pracy. Sterowniki umożliwiają zadawanie prędkości pracy podajników przy pomocy potencjometru, przez sygnał napięciowy, prądowy lub przy użyciu sieci przemysłowej. Dokładny sposób sterowania urządzeniem jest ustalany indywidualnie z Klientem na etapie ustalania wymagań.

AKCESORIA DO PODAJNIKÓW WIBRACYJNYCH

Podajniki wibracyjne dostarczane przez naszą firmę pozwalając na wykorzystanie szerokiej gamy akcesoriów rozbudowujących możliwości prezentowych urządzeń. W ofercie posiadamy czujniki poziomu podajników cylindrycznych, czujniki poziomu podajników liniowych, statywy i uchwyty, płyty oraz ramy montażowe i wiele innych.

Skontaktuj się z nami

VIBE IND.

NIP: 716-277-50-19
REGON: 365238279